Головна » 2016 » Жовтень » 21 » «Веселі старти»
11:01
«Веселі старти»

Районний етап обласних  змагань «Веселі старти».

19 жовтня  2016 року в Бахмутському районі у Парасковіївської ЗОШ   відбувся ІІ етап районних обласних   змагань «Веселі  старти», в якому взяли  участь 8 команд  юних  спортсменів: Сіверські ЗОШ № 1, 2, 3, Бахмутської, Званівської, Парасковіїівської, Красненської загальноосвітніх  шкіл  та Покровського навчально-виховного комплексу.

Юні  спортсмени  зібрались на  справжнє спортивне свято, де  мали  можливість позмагатися у  силі, спритності, винахідливості та  отримати позитивні  емоції.

За підсумками цікавої та запеклої боротьби переможцем стала команда Красненської ЗОШ, друге  місце  зайняла команда   Сіверської ЗОШ №1, третє  місце посіла команда  Бахмутської ЗОШ.

Переможці  отримали Кубок  районного етапу обласних змагань «Веселі  старти», призери та команди учасниці  змагань не залишились без нагород  та солодких  подарунків від Артемівської райдержадміністрації.

Переглядів: 375 | Додав: berestlav | Рейтинг: 0.0/0