Користувачів: 0

Головна » 2017 » Червень » 19 » День олімпійців
11:41
День олімпійців

14 червня 2017 року вихованці пришкільного відпочинкового  табору «Сонечко» стали учасниками  спортивного свята, присвяченого  Олімпійському руху в Україні.  Почесним гостем заходу стала головний спеціаліст сектора у справах сімї, молоді та спорту Артемівської райдержадміністрації Чумак Ольга Олександрівна. Проводили та оцінювали змагання інструктори фізичної культури Горщунова Неллі Анатоліївна, Колганов Олександр Володимирович та  директор стадіону «Авангард»  Степанов Олександр Миколайович. Чотири  команди  учасників  змагалися в особистій першості та у командному заліку. Змагання проходили за такими видами: біг на 30 м., дарц, перетягування канату, естафета. У кожному виді змагань були виявлені свої призери. Переможцями стала команда «Олімпійці».  Усі учасники свята отримали солодкі призи та грамоти від спортивного комітету райдержадміністрації.

Переглядів: 390 | Додав: berestlav | Рейтинг: 0.0/0