Користувачів: 0

Головна » 2017 » Жовтень » 31 » Районний етап обласних змагань «Веселі старти»
16:51
Районний етап обласних змагань «Веселі старти»

31 жовтня 2017 року на базі Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 було проведено районний етап обласних змагань «Веселі старти», головна мета яких -  формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою та спортом.

У змаганнях взяли участь 7 команд із загальноосвітніх шкіл: Іванівської, Опитненської, Новолуганської Світлодарської, Часовоярської ЗОШ №15, Часовоярської ЗОШ №17 та Світлодарського навчально-виховного комплексу. Програмою було передбачено 4 комплексних естафети. За загальною кількістю отриманих балів переможцями стала команда Новолуганської школи. Грамотою за ІІ місце була нагороджена Іванівська школа. Часовоярська школа №15 посіла ІІІ місце. Команди - переможці отримали пам’ятні  кубки, а команди – учасники - грамоти  за участь від відділу освіти Артемівської райдержадміністрації.

17 листопада 2017 року команда-переможець візьме участь у ІІІ етапі обласних зональних змагань, які будуть проходити у м.Бахмуті. Хочемо побажати команді-переможниці перемоги та чесної боротьби.

Переглядів: 592 | Додав: berestlav | Рейтинг: 0.0/0